Kategoria: Klasa-str

realizacja

Projektowanie indywidualne – domy standardowe, czyli od czego zacząć decydując się na budowę.

Coraz to częściej słyszy się o tym, że obywatele wyprowadzają się z małych blokowych mieszkań zlokalizowanych w centrum miasta. Szybkie tempo życia, które jest obecnie bardzo znane i dołączone do tego nasilenie ruchu jakie gości na jezdniach, dodatkowo głośny szum, spaliny samochodowe w powietrzu, mogą zmęczyć tak samo fizycznie jak i psychicznie. Dlatego stawiają małe kameralne domki, na ich obrzeżach, aby odpocząć, ze spokojem wstać rankiem z łóżka i w błogiej atmosferze ciszy wypić poranną kawę.

Read more →

projekt domu

Ciekawe projekcje domów.

Jeśli w tym momencie zakupiłeś działkę budowlaną i poszukujesz odpowiedniego projektu domu – warto zapoznać się z obszerną ofertą biur architektury w Twojej okolicy.

Dobry szkic, sprawna ekipa budowlana i wysokiej jakości materiały, to gwarancja sukcesu każdej inwestycji. Wielokrotnie zdarza się, iż nabywając ziemię – nie posiadamy podstawowej wiedzy na temat budownictwa, a równocześnie nie do końca wiemy, jak właściwie powinno wyglądać Nasze gospodarstwo domowe.

Read more →

konstrukcja domu

Jak przekształcić działkę rolną w budowlaną

W jaki sposób można skutecznie przekształcić działkę rolną w budowlaną
Zdarza się, że sytuacja osobista powoduje, że chcemy przekształcić działkę rolną w budowlaną. Dzieje się tak w przypadku, gdy chcemy powiększyć rodzinę, zakładamy rodzinę zastępczą lub chcemy po prostu posiadać dom mieszkalny. W naszej rodzinie od dawna obecna była działka budowlana, która z czasem przestała być wykorzystywana pod uprawę rolną i teraz stoi nieużywana, a mogłaby posłużyć nam jako plac do budowy domu.

Read more →